phyris 01

 

Je velmi účinný anti-age zákrok, při kterém se hydratační, výživné a regenerační roztoky aplikují přímo do pokožky. Jedná se o minimálně invazivní metodu, která přirozeně podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, vypíná kůži a vyrovnává povrchové vrásky a jizvy. Léčebné roztoky obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a koenzymů. Mezoterapie je založena převážně na skvělém efektu kyseliny hyaluronové. Ta je důležitým stavebním prvkem kůže. 

Anubismed SkinPen Mezoterapie je hloubkové, vysoce efektivní ošetření pleti, které spočívá v aplikaci vysoce koncentrovaných, sterilních koktejlů pomocí přístroje SkinPen. Koktejly jsou vytvořené na bázi synergie těch nejúčinnějších látek, růstových hormonů a biomimetických peptidů vyvinutých dle nejvyšších kritérií a podrobených té nejvyšší kontrole kvality.

Revoluční profesionální přístroj SkinPen zajišťuje bezpečnou a kontrolovanou aplikaci těchto koktejlů do různých vrstev pokožky pro maximální účinnost.

Jedná se o nejúčinnější intenzivní ošetření pro hydrataci, omlazení, zpevnění, vypnutí a bělení pleti, redukci hlubokých vrásek, pigmentových skvrn, celulitidy a strií, zjemnění jizev nebo také podporu růstu vlasů.

Mezoterapie je bezpečná, šetrná a velmi efektivní. Trvá podle rozsahu ošetřované plochy 20–40 minut. Pro co nejdokonalejší efekt se vyplatí podstoupit 3 ošetření v odstupu 2–­4 týdnů. Pro udržení optimálního výsledku však stačí zopakovat proceduru přibližně 4x za rok.

Je ideální volbou pro náročné klientky.

 dermapero