phyris 01

Skin results = nová generace chemických peelingů s AHA ovocnými kyselinami /citrónová, mléčná, jablečná, glykolová a tartarová/
Ošetření vám nabízí dosažení maximálního efektu vyhlazení vrásek, odstranění hyperpigmentace bez nežádoucích účinků /začervenání a slupování pleti/, odstraňuje aknózní problémy. 

Chemický peeling je vhodný i pro citlivou pleť. Je možné ho provádět celoročně, ale bezprostředně po ošetření je třeba chránit pleť opalovacím krémem s vysokým faktorem, aby nedocházelo k podráždění a tvorbě pigmentových skvrn.
Provádí se v několika sezeních v závislosti na typu a zdravotním stavu pokožky. Chemický peeling mimo jiné zajistí, že následná kosmetická péče bude účinější. Poradím, jaké zvolit vhodné produkty.
INDIKACE:
Vhodné pro typ pleti s výraznou hyperpigmentací, zralou pleť, pleť s hlubokými vrásky, aknózními problémy, rozšířené póry, pleť se sklonem k nepravidelnostem a zrohovatěním. 

V kosmetických salónech se používají Skin Results Serum Peel index 20, 40 a 60.
K dosažení optimálního efektu používejte pro domácí péči Skin Results Serum 20, aplikujte 1x denně večer během období 28 dnů. Tato kůra se může používat tři až čtyřikrát ročně:

 

Skin Results Serum 20

Peel index 20

Cena: 1115,- Kč, 30 ml


Velmi vhodný pro domácí péči. Zjemňuje, vyrovnává a regeneruje pokožku. Redukuje jemné vrásky a menší nepravidelnosti, vaše pleť vypadá svěžejší a mladší. Obsahuje 5% ovocných kyselin.

Vhodný pro všechny typy pleti, dokonce i pro citlivou pleť. 

KONTRAINDIKACE:
Sklon k alergickým reakcím, ekzémům, patologické změny na pleti.
 
20180903 153947


Po ošetření produkty Skin Result Serum se používá Skin Result AHA Mask:

Skin Results AHA Mask 30

Profesionální maska s dvojím efektem. Okamžitě zvlhčuje pleť, má dlouhodobý peelingový efekt a viditelnou efektivitu díky ovocným kyselinám v lipozomových kapslích. 

Obsahuje 6% AHA lipozomů s hodnotou pH 5,0-5,5


Během ošetření s AHA je potřebné vyhnout se UV záření a opalování v soláriu. Když jste v období ošetření AHA venku, určitě použijte UV ochranu:

UV ADD ON sérum

 Cena: 895,- Kč, 50 ml

První sérum s lehkou konzistencí - inteligentní ochrana před UV A a UV B slunečním zářením s faktorem 30 používá se celoročně.

Toto sérum je ideálním "osobním strážcem" vždy, když je pokožka vystavena slunečnímu záření. Na dovolené, ať už je u moře nebo v horách, během sportování pod širým nebem v zimě či v létě, na výletech s rodinou nebo přáteli ...

Účinné látky:
Vitamín E, Pantenol, Extrakt řeřichy seté
 
7066