phyris 01

PLEŤOVÁ PÉČE - 3 fáze - 3 kroky, které neustále opakujete, Vás dovedou k vysněné a zdravé pleti.

in kosmetika 04 Je to velmi efektivní a dobře snášenlivá profesionální kosmetika.
Je vhodná díky své široké nabídce a intenzivní péči nejen pro potřeby profesionálních kosmetických salónů, ale i pro domácí použití. 

PHYRIS profesionálně pečuje o pleť individuálně s ohledem na věk, typ pleti a osobní preference.
Obsahuje rostlinné extrakty a vitamíny, jemné ovocné kyseliny, stopové minerální prvky, kmenové buňky, kyselinu hyaluronovou a nově inovativní trojitý retinol v nejvyšší možné koncentraci. Tyto látky se zpracovávají nejmodernějšími technologiemi tak, aby zůstaly zachovány optimální vlastnosti a kvalita.

1. fáze - čištění

Základem kosmetické péče PHYRIS je čištění, protože pouze na dokonale čisté pleti můžou další přípravky plně rozvinout svůj pěstící efekt a účinek. Kosmetika PHYRIS vyniká zejména příjemnou texturou a hloubkovým čištěním. Vybrat si můžete ze široké nabídky produktů, jako jsou gely, mléka, krémy, tonika i pěny. Pro hluboké čištění jsou pak vhodné produkty s abrazivním a enzymatickým peelingem, nebo produkty s ovocnými kyselinami.

2. fáze - aktivace SOMI

Aktivátory SOMI zvyšují účinnost následné péče, přinášejí mnohem větší efekt a delší účinek aktivních látek.

TERMASOMI Gel - je multiaktivní hydratační gel s termálními lipozomy, které výrazně zlepšují schopnost udržet si hydrataci pleti a zároveň aktivují a zlepšují schopnost pleti přijímat další aktivní látky.

Použití: Normální pleť,smíšenou a suchou pleť, dehydrovanou a pro pleť s pocitem napjatosti.

SENSISOMI Balm -  využívá prvky z hlubin moře k aktivaci vlastních obranných mechanismů pleti a k posilnění imunity. Aktivní účinné složky napomáhají léčit pleť, rychle odstranit nežádoucí začervenání a podráždění pleti. Neobsahuje emulgátory, barviva a konzervanty.

Použití: Všechny druhy citlivé pleti, pleť se sklony k podráždění, pro vystresovanou pleť a pleť náchylnou k alergií.

ULTRASOMI Fluid - využívá kyslík k aktivaci a zintenzívnění buněčného metabolismu pokožky, výrazně akceleruje obnovu pleťových buněk a zlepšuje efektivitu ošetření krémem.

Použití: Pro náročnou pleť, zralou s potřebou regenerace, bledou a neaktivní pleť. 

3. fáze - péče   

Když je pleť důkladně vyčištěna a aktivována SOMI, je zároveň připravena na další péči. Nabídka kosmetiky PHYRIS je dostatečně široká a variabilní na to, aby vyhovovala každému typu pleti a rozdílným potřebám věku. S kombinací produktů můžeme získat zcela individuální péči.