phyris 01

"Ženy, které o sebe dbají, si zaslouží být hýčkány." Takže, milé dámy, dbejme o sebe a nechme se hýčkat, ať jsme krásné v každém věku. Olga Knoblochová

 

Péče o Vaši pleť

Existuje několik ověřených kroků, které pokud jsou pravidelně a profesionálně prováděny, vedou k žádoucímu efektu hladké, bezproblémové a krásné pleti. 
Jsou to procedury povrchového a hloubkového čištění, peeling = odstraňování vrchní vrstvy odumřelých buněk z povrchu obličeje, aktivace, výživa a ochrana pokožky.

Společně vyřešíme různé kožní problémy pleti, poradím Vám, jak pečovat o suchou popř. alergickou pleť, nebo aknózní, mastnou, začervenalou pleť. Určitě se zaměříme na vrásky kolem očí i v obličeji, které vznikají dehydratací pleti a poradím Vám, jak předcházet jejich vzniku. 
Barevná nevyrovnanost a pigmentové skvrny jsou dnes taky velmi častým problémem. 
Vhodně zvolenou řadou kosmetiky Phyris a zároveň jejím denním používáním budete mít krásnou, zdravou a čistou pleť. 

Při volbě vhodného kosmetického ošetření vždy záleží na typu pleti a na daném ročním období. 

V letním období je důležité Hydratační ošetření, v zimě  je velmi vhodný Chemický peeling a omlazujeme pleť kmenovými buňkami. Kosmetická řada Triple A nám řeší vrásky a je to jedna z nejúčinějších a neoblíbenějších ošetření. Pokud si chceme dopřát luxus, zvolíme určitě řadu Luxesse od Phyris.

Po diagnostice pleti je na domluvě s klientkou, jaké ošetření by bylo pro ni vhodné a za jakou cenu bych ošetření provedla. Cena ošetření se může lišit podle typu pleti a rozsahu čištění, výběru masky, druhu ošetření nebo aplikovaných sér či ampulí.

Více na: www.phyris.cz

header background